Video kanály FitBelly

Začínáme s FitBelly®

Kompletní cvičební program - krok po kroku, který se skládá z 6-ti lekcí. V každé lekci si probereme trochu teorie a pak se hned vrhneme na praktickou část. 

 

V každém dílu se naučíme jednu pozici, a v tom prvním si nejdříve vysvětlíme dýchání během hypopresivní metody a osvojíme si otevření žeber, na kterém toto cvičení stojí.

 

Na celý kurz se můžete podívat najednou, ale doporučuji učit se každý týden jednu pozici. V podstatě takhle je kurz koncipován, protože je opravdu důležité, abyste se metodu naučili dobře. Jelikož se jedná o on-line kurz, nemohu Vás bohužel kontrolovat, tak jako na osobní nebo skupinové lekci. Proto prosím se cvičením nespěchejte a vždy si nechte jednu lekci na týden, nebo až si budete jisti, že můžete pokračovat dál.

 

Kromě 6-ti dílného on-line kurzu Vám dále poskytnu kompletní lekci se všemi naučenými pozicemi + krátké zahřátí, které by nemělo chybět v žádném tréninku.

 

Navíc budete mít moji on-line podporu. A to v podobě buď participace v soukromé skupince na Facebooku (odkaz zde), a pokud Facebooku nemáte, není problém si napsat email :-) v akutním případě si můžeme i zavolat.

 

Nezapomeňte se podívat také na video s radami ohledně měření a focení se, abyste měli i Vy jasný důkaz, jak na Vás cvičení funguje a mění se Vaše držení těla.

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat.

Cena on-line kurzu je 1 690,-

Kurz obsahuje:

  • 6 lekcí, na které se můžete dívat bez omezení  (žádné limity, žádné opakované platby)

  • kompletní lekci se všemi pozicemi

  • on-line podporu

  • kupón na 15% slevu na digitální knihu FitBelly®

Už umím FitBelly®

Pozor!

Po vypršení měsíčního předplatného se Vám začne automaticky strhávat měsíční poplatek 250 Kč, pokud jej nezrušíte. Předplatné lze zrušit například den před datem dovršení jednoho měsíce. Pokud zrušíte předplatné dříve, již nebudete moci využít zbývající doby předplatného.

Jsem začátečník

Pokud jste úplný začátečník, je tu pro Vás nový video kurz Začínáme s FitBelly®!

Je koncipován tak, aby Vás nejen naučil hypopresivní techniku od úplného základu, ale také vysvětlil jak metoda působý na naše tělo. Video se skládá ze 6-ti lekcí, během kterých se postupně naučíte všech

5 základních pozic.

Snímek obrazovky 2020-10-14 v 9.56.00.pn

Už umím FitBelly®

Tento video kanál byl vytvořen pro ty co už umí hypopresivní techniku a rádi by podle videí cvičili i doma.

Je vhodný pro ty, co si prošli osobní lekcí, chodí na skupinové cvičení nebo se zúčastnili workshopu nebo sportovního víkendu.