top of page

3-měsíční kurz pro maminky s dětmi

Tento kurz je určen pro maminky s dětmi, které by si rády zacvičily, ale nemají v dopoledních hodinách možnost hlídání. Pokud patříte mezi ně, neváhejte a zarezervujte si své místo na kurzu, protože kapacita je omezená.

Lekce budou koncipovány tak, aby zabavily trochu i naše dětičky :-) ale pro maminky budou lekce obsahovat funkční cviky s cílem korigovat držení těla, protáhnout zkrácené svaly a aktivovat hluboké svaly, které zajišťují správné nastavení páteře.

 

Postupně se budeme učit 5 základních pozic hypopresivní metody, která má skvělé výsledky jak v prevenci tak i léčbě poporodních nepříjemností, které se mohou manifestovat v podobě poklesu pánevních orgánů, diastázy, močové inkontinence nebo vypouklého bříška či bolestech zad. 

 

Na lekci se budou používat cvičební pomůcky jakou jsou elastické gumy, masážní ježci nebo overbally. 

Závazná přihláška na kurz cvičení

Odesláním přihlášky potvrzujete souhlas s provozními podmínkami - najdete je pod přihlašovacím formulářem

Děkujeme za závaznou přihlášku na kurz!
Budeme se těšit na společné cvičení!

01

Platba

Cena trimestrálního kurzu je 1600,-. Kurzovné je třeba uhradit na bankovní účet: 1092748028/3030 nejpozději do 3.10.2022. Do poznámky k platbě uveďte své jméno prosím.

02

Storno podmínky

Kurzovné je nevratné. Výjimkou jsou zdravotní důvody, nebo obsazení místa náhradníkem. Nepřítomnost na více než polovině hodin se zameškané lekce převádí do dalšího čtvrtletí.

Pokud bude lekce zrušena ze strany lektorky, bude nahrazena v jiném termínu

03

Kdy a kde?

Lekce budou probíhat od října každou středu. Začínáme 5.10.2022 a poslední lekce tohoto trimestru je 21.12.2022. Místo konání je Fara v Tuklatech v 1. patře

bottom of page