top of page

po 12. 2.

|

Praha 1

Kurz pro mírně pokročilé

Uzavřený kurz pro mírně pokročilé, kteří už alespoň metodu lehce ochutnali. Kurz vás provede 10-ti na sebe navazujícími lekcemi a obtížnějšími pozicemi hypopresivní metody. Uvidíme se? Lektorka: Petra Srovnalová

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Kurz pro mírně pokročilé
Kurz pro mírně pokročilé

Čas a místo

12. 2. 2024 19:30 – 22. 4. 2024 20:30

Praha 1, Vojtěšská 1/1, 110 00 Praha 1-Nové Město, Česko

O události

Rádi bychom vás pozvali na náš speciální kurz hypopresivní metody pro mírně pokročilé. Tento kurz zahrnuje 10 lekcí, které na sebe navazují s cílem seznámit vás postupně s obtížnějšími pozicemi této metody.  

🧘‍♀️ Co můžete od našeho kurzu očekávat? 

Cvičení v rámci tohoto kurzu je pečlivě vedeno formou deseti strukturovaných lekcí, které postupně rozvíjejí a prohlubují dovednosti nabyté v průběhu začátečnického kurzu. Tento kurz pro mírně pokročilé je koncipován pro jedince, kteří již absolvovali kurz pro začátečníky nebo disponují předchozími zkušenostmi s cvičením, buď individuálně či ve skupinovém prostředí, ať už z účasti na workshopech nebo sportovních víkendech. 

Lektorka: Petra Srovnalová 

🌈 Náš kurz vám nabídne: 

Hlavním cílem kurzu je obnovení a prohloubení předchozích znalostí, a postupné rozšiřování cvičebního repertoáru o další variace základních pozic. Struktura kurzu byla navržena tak, aby umožnila systematický postup od známých pozic k novým a náročnějším. Každá lekce je pečlivě strukturována s ohledem na postupné učení a zdokonalení technik. 

V průběhu lekcí bude variabilita zajištěna použitím různých cvičebních pomůcek, včetně masážních válců, ježků, míčků, elastických gum a overballů. Tímto způsobem se cvičení stává pestřejším a zábavnějším, přičemž stimuluje různé části těla. Důležitou součástí každé lekce bude začlenění funkčních cviků zaměřených na práci s fasciemi, korekci držení těla, protažení zkrácených svalů a aktivaci hlubokých svalů. Tyto cviky hrají klíčovou roli v udržování správného postavení ramen, páteře a pánve, a přispívají k celkovému posílení těla. 

💪 Proč je Hypopresivní Metoda tak účinná? 

Hypopresivní metoda není jen o posilování břišního svalstva. Je to komplexní metoda, která pomáhá vylepšit držení těla, posílit pánevní dno, a snižuje tlak na páteř. Je ideální pro lidi, kteří trpí bolestmi zad, inkontinencí, poklesem pánevních orgánů, refluxem, a hledají celkovou pohodu.

Sdílet událost

bottom of page