top of page

po 09. 10.

|

Studio Tu Alma

Kurz pro začátečníky Praha

Uzavřený kurz pro úplné začátečníky, který Tě během 12-ti na sebe navazujících lekcí provede hypopresivní metodou od A do Z. Uvidíme se? Lektorka: Petra Srovnalová Lektorka: Petra Srovnalová

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Kurz pro začátečníky Praha
Kurz pro začátečníky Praha

Čas a místo

09. 10. 2023 19:30 – 22. 12. 2023 19:30

Studio Tu Alma, Vojtěšská 1, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

O události

Rádi bychom vás pozvali na náš speciální kurz hypopresivní metody pro začátečníky. Tento kurz zahrnuje 12 lekcí, které na sebe navazují s cílem seznámit vás postupně s celým rozsahem této metody.  Kurz je navržen tak, aby vás provedl od samotných základů až po bod, kdy budete schopni s plnou jistotou a důvěrou cvičit sami, ať už doma nebo v pokročilých lekcích.

🧘‍♀️ Co můžete od našeho kurzu očekávat?

V prvních lekcích se budeme plně věnovat Hypopresivní Metodě a naučíme vás základním pozicím a technikám, které vám umožní správně pracovat s vaším jádrem. Toto je základ, na kterém budeme stavět.

Jakmile budete pohodlně ovládat všechn pět základních pozic, začneme postupně rozšiřovat náš trénink. Cvičit budeme i další funkční cviky, které vám pomohou posílit a zpevnit nejen střed těla, ale i další části těla.

💪 Proč je Hypopresivní Metoda tak účinná?

Hypopresivní metoda není jen o posilování břišního svalstva. Je to komplexní metoda, která pomáhá vylepšit držení těla, posílit pánevní dno, a snižuje tlak na páteř. Je ideální pro lidi, kteří trpí bolestmi zad, inkontinencí, refluxem, a hledají celkovou pohodu.

🌈 Náš kurz vám nabídne:

  • Začneme s bráničním dýcháním a otestujeme si stav naší bránice.
  • Postupně se budeme věnovat všem pěti základním pozicím. V průběhu kurzu se dostaneme i k obtížnějším variantám těchto pozic, ale vždy s ohledem na tempo a možnosti celé skupiny.
  • Odborný a přátelský instruktor, vám pomůže pochopit techniku a naučí vás správné provedení cviků.
  • Postupné zvyšování obtížnosti, jakmile zvládnete základy.
  • Možnost se zapojit do komunity lidí, kteří se snaží dosáhnout stejných cílů.
  • Skvělé prostředí a vybavení, které vám umožní cvičit s pohodlím.

Pokud jste připraveni udělat krok k funkčnímu středu těla, připojte se k našemu kurzu pro začátečníky v Hypopresivní Metodě.

Těšíme se na vás!

Pokud uvažujete o účasti na tomto kurzu, určitě byste neměli vynechat naši přednášku s praktickou částí nazvanou "Úvod do FitBelly® hypopresivní metody", která se koná buď 18.9.2023 v 19:30 nebo 26.9.2023 od 18 hodin. Tato přednáška vám poskytne ucelený přehled o metodě a také možnost vyzkoušet si některé základní techniky a cviky.  

Těšíme se na vás!

Sdílet událost

bottom of page