top of page

Datum a čas bude upřesněn

|

Studio Tu Alma

Zájem o certifikovaný kurz FitBelly®

Vidíte v hypopresivní technice a cvičebním programu FitBelly® smysl? Chcete se stát jeho součástí a vyučovat ho ve Vašem městě? Pak právě pro Vás připravuji kurz této skvělé metody.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Zájem o certifikovaný kurz FitBelly®
Zájem o certifikovaný kurz FitBelly®

Čas a místo

Datum a čas bude upřesněn

Studio Tu Alma, Vojtěšská 1, Praha 1

O události

Mojí prioritou je udržet kvalitu kurzu a zachovat exkluzivitu výuky po regionech, proto budou místa na kurzu omezena. 

Školení bude v délce 30h + závěrečná zkouška (teoretická a praktická část). Výuka Vás připraví na vedení jak osobních lekcí, tak i skupinových. 

V teoretické části si vysvětlíme na jakém principu funguje hypopresivní technika. Jak na naše tělo působí a jaké má pro nás přínosy. Také se zaměříme na nejčastější problematiky ženského těla nejen po porodu (kdy začít se cvičením, diastáza přímého břišního svalu, močová inkontinence, bolesti zad, špatné držení těla, reflux..atd..). Samozřejmě 

V praktické části se naučíme všech 5 základních pozic hypopresivní techniky. Dále se naučíme hodnocení držení těla, na co se zaměřit, jak tělo testovat a jak odhalit svalové dysbalance v hlubokém stabilizačním systému.  Velkou část se budeme věnovat nácviku hypopresivní metody, ale probereme si i funkční cviky, které pracují s celými fasciemi a jejich úkolem je fascie uvolnit, aby po sobě zase pěkně klouzaly.

Kurz bude probíhat ve 4 sezeních, které budou obsahovat jak teoretickou část, tak i praktickou. Pokud jsou budoucí lektorky z daleko, není problém se dohodnout na sezeních on-line na teorii a osobně jen praktickou část.

Místo konání bude studio dechové a pohybové terapie Tu Alma v Praze. 

Vyplňte prosím následující formulář a ozvu se Vám s detailními informacemi. 

Sdílet událost

bottom of page