top of page

ne 04. 10.

|

RelaxEasy s.r.o

Workshop v Lysé nad Labem

S radostí Vás zveme na workshop hypopresivní techniky FitBelly® do příjemných prostor sportovního centra Relax Easy v Lysé nad Labem. Tento workshop bude rozdělen do 3 částí, tak abychom se vše dobře naučili, pěkně osvojili a mohli tak cvičit bez chybně sami doma. Omezená kapacita!

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Workshop v Lysé nad Labem
Workshop v Lysé nad Labem

Čas a místo

04. 10. 2020 9:00 – 18. 10. 2020 10:30

RelaxEasy s.r.o, Na Mlíčníku 1790, Lysá nad Labem

O události

S radostí Vás zveme na workshop hypopresivní techniky FitBelly® do příjemných prostor sportovního centra Relax Easy v Lysé nad Labem.

Workshop bude rozdělen do 3 částí, tak abychom se vše dobře naučili, pěkně osvojili a mohli tak cvičit bez chybně sami doma.

Úvodní lekce - 4.10.2020 od 9:00 -11:00

V této lekci probereme teoretickou část (princip metody a základní teorie), praktické části se podíváme na brániční dýchání, dechové pauzy, masáž bránice a esenci hypopresivní techniky - apertura žeber, neboli otevření. A určitě se naučíme alespoň jednu pozici a to vleže.

Následující lekce - 11.10.2020 od 9:00 - 10:30

V této lekci si zopakujeme to nejdůležitější z minulé lekce a bude prostor i pro dotazy a nejasnosti, na které jste mohli narazit během prvního týdne vašeho cvičení doma. V praktické části si uděláme zahřátí, které by nemělo chybět v žádném tréninku. A pokusíme se udělat zbytek pozic. Na závěr nebude chybět závěrečné protažení.

Závěrečná lekce - 18.10.2020 od 9:00 - 10:30

Poslední lekce bude završením celého workshopu. Budete mít možnost se zeptat na to, co vám nebylo jasné během celého workshopu, nebo co Vám dělalo potíže. V praktické části si opět zahřejeme, a budď doděláme pozice, které jsme nestihli a nebo si zacvičíme komletní sestavu, tak jak má vypadat. A jako vždy, na závěr si uděláme protažení.

Cílem workshopu je Vás tedy naučit:

- základní teorii a princip hypopresivní techniky 

- zjistit si, zda nemáme diastázu a zda naše břišní stěna a svaly pánevního dna jsou plně funkční

- brániční dýchání, dechové pauzy a masáž bránice - 5 základních pozic

Kapacita sálu je omezena, pro zachování komfortu. Rezervaci můžete udělat v rezervačním systému v odkazu výše nebo rovnou na recepci v Relax Easy.

Cena je kurzu je 1 890,- a obsahuje: - 5hodin teorie + praxe - potvrzení o účasti - manuál ke cvičení s pozicemi

Workshop je třeba uhradit nejpozději týden před první lekcí tj. 27.9.2020, a to na recepci Relax Easy v Lysé nad Labem. Přihláška je závazná.

V případě zhoršení situace spojené s COVID-19 a zavření sportovních center, bude workshop pozastaven a hned jak to bude možné zbylé lekce dodělány v náhradním termínu

Sdílet událost

bottom of page