Sport je součástí mého života od dětství, kdy jsem se nejprve zamilovala do jízdy na koni, poté jsem hrála závodně házenou, věnovala se kickboxu, jízdě na kolečkových bruslích a turistice. Během studií jsem byla pravidelnou navštěvnicí fitnesscentra a skupinových lekcí všech možných druhů. 

 

V roce 2011 jsem absolvovala lektorský kurz aerobiku. Po absolvování studia na Západočeské univerzitě (obor Politologie - východoevropská studia) mě to táhlo mimo vystudovaný obor a krátce jsem pracovala jako trenérka a provozní manažerka v dámském fitku v Praze. 

 

V roce 2014 jsem se seznámila s Ivanou Chalupeckou a jejím cvičebním programem Fitbelly®, kterému jsem úplně propadla. Začala jsem navštěvovat Ivančiny lekce a cvičit hypopresivní metodu i doma. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, bříško jsem měla pevnější než kdy dřív. Po pár měsicích cvičení, jsem si musela dát pauzu, protože jsem otěhotněla a v těhotenství se tento program cvičit nesmí. Díky tomu, že jsem měla břicho pevné, na mě nebylo těhotenství dlouho vidět a po porodu jsem se vrátila velmi rychle opět do formy. Nyní jsem maminkou již dvou dětí, ale na mém břichu to díky Fitbelly® poznat není. 

Osobní a skupinové lekce

KDE?

Fitness Fontána

Pardubická 1422, Přelouč

KDY?

Pondělí  18:00 - 19:00

Ceník skupinových lekcí

Jednotlivá lekce

100,-

Permanentka 10 lekcí

800,-

Please reload

O mně

Motto: Naše tělo je darem pro život,pečujme o něj!!!

 

Od dětských let jsou pohyb a veškeré sportovní aktivity mojí zalibou. Popudem stát se aktivní lektorkou a instruktorkou fitness, bylo otevření Fitness studia u nás ve městě. Nabídka spolupráce mě přivedla k certifikátům, diplomům a školením v zumbě, józe, kalanetice, břišních tancích a dalších sportovních trendech. Certifikát Fitness instruktora (akreditace MŠ MT ČR s platností v ČR a EU) si nadále doplňuji na každoročním Wellness - fitness kongresu při UK v Praze. Seznámení s Ivankou Chalupeckou, zakladatelkou Fitbelly - Hypopresivní technikou v ČR, je pro mě úžasnou příležitostí toto poselství dále šířit. Duplikovat toto úžasné cvičení pro šírší veřejnost ve zdravém stylu je nyní mou další výzvou.

 

Těším se na další spolupráci a přeji ať se Hypopresivo stane i pro Vás zálibou. 

irenka - portrét_edited.jpg

Irena Staňková

Přelouč
+420 606 392 583