top of page

Sport je součástí mého života od dětství, kdy jsem se nejprve zamilovala do jízdy na koni, poté jsem hrála závodně házenou, věnovala se kickboxu, jízdě na kolečkových bruslích a turistice. Během studií jsem byla pravidelnou navštěvnicí fitnesscentra a skupinových lekcí všech možných druhů. 

 

V roce 2011 jsem absolvovala lektorský kurz aerobiku. Po absolvování studia na Západočeské univerzitě (obor Politologie - východoevropská studia) mě to táhlo mimo vystudovaný obor a krátce jsem pracovala jako trenérka a provozní manažerka v dámském fitku v Praze. 

 

V roce 2014 jsem se seznámila s Ivanou Chalupeckou a jejím cvičebním programem Fitbelly®, kterému jsem úplně propadla. Začala jsem navštěvovat Ivančiny lekce a cvičit hypopresivní metodu i doma. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, bříško jsem měla pevnější než kdy dřív. Po pár měsicích cvičení, jsem si musela dát pauzu, protože jsem otěhotněla a v těhotenství se tento program cvičit nesmí. Díky tomu, že jsem měla břicho pevné, na mě nebylo těhotenství dlouho vidět a po porodu jsem se vrátila velmi rychle opět do formy. Nyní jsem maminkou již dvou dětí, ale na mém břichu to díky Fitbelly® poznat není. 

DSC03120_edited.jpg

Irena Staňková

Lektorka FitBelly®

Osobní lekce, skupinové lekce

O mně

Motto: Naše tělo je darem pro život, pečujme o něj!!!

 

Od dětských let jsou pohyb a veškeré sportovní aktivity mojí zálibou. Popudem stát se aktivní lektorkou a instruktorkou fitness, bylo otevření Fitness studia u nás ve městě. Nabídka spolupráce mě přivedla k certifikátům, diplomům a školením v zumbě, józe, kalanetice, břišních tancích a dalších sportovních trendech. Certifikát Fitness instruktora (akreditace MŠ MT ČR s platností v ČR a EU) si nadále doplňuji na každoročním Wellness - fitness kongresu při UK v Praze. Seznámení s Ivankou Delmotte Chalupeckou, zakladatelkou Fitbelly - Hypopresivní technikou v ČR, je pro mě úžasnou příležitostí toto poselství dále šířit. Duplikovat toto úžasné cvičení pro šírší veřejnost ve zdravém stylu je nyní mou další výzvou.

 

Těším se na další spolupráci a přeji ať se Hypopresivo stane i pro Vás zálibou. 

Osobní a skupinové lekce

KDE?

Fitness Fontána

Pardubická 1422, Přelouč

KDY?

Pondělí  18:00 - 19:00

Ceník skupinových lekcí

Jednotlivá lekce

100,-

Permanentka 10 lekcí

800,-

Please reload

bottom of page