top of page
jarka.jpg

Mgr. Jaromíra Konečná

Ústí nad Labem
+420 775 888 760

Osobní a skupinové lekce

Ústí nad Labem

KDE?

Centrum EDEN

Poláčkova 1, Ústí nad Labem

 

KDY?

pondělí    15:00 - 16:00

pátek        14:00 - 15:00

Ceník skupinových lekcí

První cvičební lekce

150,-

Permanentka 10 + 1 lekce zdarma

1 200,-

Please reload

Ceník osobních lekcí (1-2 osoby)

KDE?

CEPOZ, z.ú.

Veleslavínova 14, Ústí nad Labem (Dům techniky​)

KDY?

každé úterý od 17:30 - 18:30

První lekce 90min.

500,-/os.

Další lekce 60min.

400,-/os.

Please reload

O mně

Narodila jsem se v Karlových Varech. Díky rodině, kde se vždy hodně sportovalo, se pohyb stal mým koníčkem i celoživotní nutností.

Do Ústí nad Labem jsem přišla studovat UJEP Pedagogickou fakultu, kde jsem získala titul Mgr. v oboru Speciální pedagog s rozšířenou výukou tělesné výchovy. Stala jsem se instruktorem lyžování pro první stupeň ZŠ, atletickým trenérem III.třídy, instruktorem Zumba, Zumba Kids a Jr. a s velkou ctí jsem se mohla podílet na vydání knih "Psychomotorika pro tebe" a "Duševní zdraví a pohyb" s Doc. PeadDr. Marií Blahutkovou, Ph.D. 

 

Nyní aktivně trénuji děti ve věku 3 - 12 let v atletickém oddíle USK Provod. V Centru podpory zdraví, z.ú. v Ústí nad Labem jsem se účastnila v rámci projektu Cepík II. pohybových aktivit pro děti v MŠ, dále na pohybově motivačním projektu pro klienty se schizofrenií a pravidelně v tomto centru cvičím se seniory a mentálně postiženými jedinci. 

 

Hypopresivo a FitBelly se pro mě stalo další velkou výzvou a naprosto jsem si tuto novou metodu zamilovala. Nemám daleko ani k hudbě. V dětství jsem hrála 10let na housle a stále si na ně ráda zahraji, ale sport a pohyb se dostal v mém životě na první místo.

bottom of page