top of page
1B8A9098_edited_edited.png

Osobní lekce, skupinové lekce, online lekce

Bc. Ivana Delmotte Chalupecká

Zakladatelka FitBelly®, ergoterapeutka

Osobní lekce Ivana
Skupinové lekce Ivana
Osobní lekce

Soukromé lekce zajišťují správné a rychlé naučení hypopresivní techniky, a díky individuální přístupu, také umožňují sestavit kompletní lekci pro Vás přímo na míru. Hypopresivní technika je doplněna o prvky z jogy, balančního cvičení s vlastní vahou a funkční trénink, který bere důraz na smysluplnou práci a hledání perfektním nastavení systémů člověka, aby nedocházelo k dysbalamcím. První lekce začíná vstupním rozhovorem, během kterého se dozvím: Vaše zdravotní omezení, dosavadní zkušenost se sportem a Vaše očekávání a cíle, kterých byste chtěli dosáhnout. Na základě těchto informací je vytvořen cvičební program přímo pro Vás

Osobní lekce lze uskutečnit: 

  • u Vás doma

  • v soukromém bytě na Praze 9 - Černý Most

Ceník od 1.1.2023

Jednotlivé lekce u Vás doma

 1 500,-/90 minut

 

Balíček 8 lekcí

9 600,-

Lekce jsou poskytovány v českém, španělském a anglickém jazyku.

Skupinové lekce
Praha

KDE?

Cool Dance

OD Kotva - 4. patro

KDY?

každý čtvrtek

 

16:30 - 17:00 - část určená pouze pro začátečníky

 

17:00 - 18:00 - skupinová lekce pro všechny

Ceník skupinových lekcí

Úvodní lekce pro začátečníky 90min     750,-

Skupinová lekce 60min                            230,-

Permanentka na 8 lekcí                         1 600,- 
Tuklaty

KDE?

Horní sál na Faře

Tuklaty

Ceník skupinových lekcí

3-měsíční kurz         1 600,-

KDY?

od října každou středa        9:00-10:00

Tato skupinová lekce je určena pouze pro maminky, které jsou na rodičovské dovolené, rády by pravidelně cvičily, ale bohužel nemají hlídání pro své děti. Na lekce kromě maminek mají přístup i děti. Je tedy na uvážení každé ženy, zda její dítě lekci zvládne. Je vhodné na cvičení nosit i nějakou podložku s hračkami. I já něco zajímavého vždy vezmu, aby měly děti o zábavu, alespoň na chvilku, postaráno. Během tříměsíčního kurzu se naučíme brániční dýchání, specifické držení těla u hypopresivní metody a všech 5 základních pozic. Každá lekce bude kromě hypopresivní techniky obsahovat i protahovací a posilovací cviky, které budou mít za úkol zlepšit držení těla a aktivovat střed těla.

O mně

Se sportem jsem začala už jako 3letá, když mě moje maminka zapsala do Sokola na sportovní gymnastiku, u které jsem vydržela 7 let. V deseti letech jsem přešla na moderní gymnastiku, a k ní jsem se začala věnovat také modernímu tanci. Po úspěšně zvládnutém castingu, jsem byla vybraná do taneční skupiny ECHO Praha, se kterou jsme jezdili po republice na vystoupení a závody. Po nastoupení na střední školu, jsem závodní sportovní dráhu opustila, kvůli studium, a sportu jsem se věnovala jen rekreačně, nejčastěji ve fitness centrech.

V roce 2005 jsem přerušila studium na ČVUT a odjela do Španělska, kde jsem nakonec zůstala 7 let. Právě tam jsem objevila náplň a práci svého života. Vykonávat to, co mě baví nejvíce - sport. Zapsala jsem se tedy na svůj první kurz od Španělské Federace Aerobiku a Fitness. 

A tak to všechno začalo. Každý rok jsem si dělala další kurzy a tím si rozšiřovala vědomosti ve fitness a učila se nové techniky. Prošla jsem si řadou cvičení: BODY PUMP, BODY BALANCE, BODY COMBAT, Aerobik, Step, BOSU, Fitball, Foam Roller a více. Postupem času jsem však došla k závěru, že mě více uspokojují lekce, při kterých pečuji o zdraví svých klientů. Také proto jsem se začala zajímat o Método Hipopresivo.

Právě v pravý okamžik se tato metoda rozšířila po celém Španělsku. V březnu 2012 jsem si udělala základní kurz Método Hipopresivo a okamžitě ho uvedla v praxi. Lidem se metoda moc zalíbíla a pozitivní účinky na sebe nenechaly dlouho čekat. Metoda mě oslovila natolik, že jsem neváhala a v listopadu téhož roku jsem si dodělala pokračující navazující kurz. Koncem roku 2012 jsem se rozhodla vrátit se zpět do České Republiky. 

V lednu 2013 jsem vytvořila cvičební program Fit Belly® a začala jsem vést lekce v pražských fitness centrech. Nyní mě můžete najít v centru Prahy v Lucerně.. 

V září 2014 jsem začala studovat bakalářský obor Ergoterapie, na Fakultě Zdravotnických studií, na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. V květnu 2017 jsem studium úspěšně dokončila.

V březnu 2019 se team instruktorů FitBelly® rozšířil o další 3 instruktorky. Nyní si můžete vybrat z 10-ti instruktorek FitBelly®. Jednu z nich najdete i na Slovensku.

 

Poskytuji služby v českém, španělském a anglickém jazyku

Získané certifikáty

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Moje proměna po porodu

Vždy jsem velmi vděčná za Vaše fotky PŘED A PO, které se mnou sdílíte. Nyní je řada na mě :-)

Sdílým moje fotky, které dokumentují rostoucí bříško během těhotenství a dále stav bříška

týden a 2 týdny po porodu.

Níže dokládám mojí proměnu 2 a 5 měsíců po porodu :-)

collage - po porodu II. complet.png
Moje proměna po porodu
bottom of page