top of page
Péťa Srovnalová bez_edited.png

Mgr. Petra Srovnalová

Praha a okolí

- osobní lekce

- skupinové lekce

- online lekce

petra.srovnalova@gmail.com

+420 777 554 808

@petra.srovnal

O mně

Chtěla jsem se stát lékařkou, ale nakonec jsem na lékařské fakultě vystudovala obor Optometrie a záhy i obor Zdravotní vědy. 

 

Vyrůstala jsem v muzikantské rodině, ale kromě hudby mě odmalička přitahoval sport. Začala jsem běhat, pokračovala spinningem a učarovala mě Iyengar joga. Profesně jsem se sportu začala věnovat až s hypopresivní metodou a to od roku 2018. Pomáhat lidem přes pohybový aparát se mi natolik zalíbilo, že se stále zdokonaluji ve vědomostech. Proto jsem v roce 2020 absolvovala 200h kurz Yoga Teachers training a minulý rok jsem se zúčastnila kurzu Zoga movement introducion.

A jak jsem se dostala k hypopresivní metodě?

 

Po narozeni dcery mě trápily velké bolesti zad a začala jsem hledat cesty jak se zbavit mých potíží. Krom jiného jsem začala posilovat i břišní svalstvo, ale brzy jsem zjistila, ze je mi spíš hůř a hůř. Tušila jsem, že je něco špatně, a začala jsem hledat cestu k nápravě. Během mého hledání jsem potkala Ivanu a skrze ni poznala hypopresivní metodu, která mi velmi pomohla. Právě proto jsem dnes instruktorkou hypopresivni metody, abych její obrovský léčebný potenciál mohla předávat dál. 

 

Ráda ji naučím i vás! :-)  

bottom of page