Workshop v Lysé nad Labem
S radostí Vás zveme na workshop hypopresivní techniky FitBelly® do příjemných prostor sportovního centra Relax Easy v Lysé nad Labem. Tento workshop bude rozdělen do 3 částí, tak abychom se vše dobře naučili, pěkně osvojili a mohli tak cvičit bez chybně sami doma. Omezená kapacita!
Kde
RelaxEasy s.r.o,
Na Mlíčníku 1790, Lysá nad Labem
Máte zájem?
Details

Mojí prioritou je udržet kvalitu kurzu a zachovat exkluzivitu výuky po regionech, proto budou místa na kurzu omezena.

 

Školení bude v délce 20h + závěrečná zkouška (teoretická a praktická část). Výuka Vás připraví na vedení jak osobních lekcí, tak i skupinových.

 

V teoretické části si vysvětlíme na jakém principu funguje hypopresivní technika. Jak na naše tělo působí a jaké má pro nás přínosy. Také se zaměříme na nejčastější problematiky ženského těla nejen po porodu (kdy začít se cvičením, diastáza přímého břišního svalu, močová inkontinence, bolesti zad, špatné držení těla, reflux..atd..). 

V praktické části se naučíme všech 5 základních pozic hypopresivní techniky. Dále se naučíme hodnocení držení těla, na co se zaměřit, jak tělo testovat a jak odhalit svalové dysbalance. Budeme se věnovat také problematice horního a dolního zkříženého syndromu, který se velmi často vyskytuje u celé populace. Probereme cviky jak na protažení zkrácených svalů tak i posílení partií, které mají tendenci ochabovat.

Bude se jednat o 4 soboty jednou za 14dní. Místo konání bude fitness centrum v Praze. Místo bude upřesněno.

Minimální požadavky:

  • zdravotnické vzdělání (fyzioterapeut, ergoterapeut, zdravotní sestra)

  • více jak 5let zkušeností jako lektor jógy, pilates apod.

Vyplňte prosím následující formulář a ozvu se Vám s detailními informacemi.