Chcete zpevnit Vaše tělo, vydat více energie a zlepšit si fyzickou kondici? Tento kompletní cvičební program zahrnuje všechny tři oblasti. Total Body Condition je intezivní cvičební program, který zformuje Vaši postavu, nabije Vás energií a celkově se budete cítit skvěle. Lekce se skládají z kardio tréninku, posilovací části a závěrečného protažení.

 

Nezáleží na tom, zda jste začátečník a nebo se sportu věnujete dlouhou dobu. Tréninky sestavuji podle možností, rozsahu a cílů každého klienta.

 

Total Body Condition

TBC - Total Body Condition je program, kterým procvičíte celé Vaše tělo za použití různého náčinní: gumičky, činky, stepy...  

Trénink se dá nastavit jako vytrvalostní nebo jako interval training. Spousta možností dělá tento cvičební program různorodým a zábavným. Dá se říci, že nikdy nejsou dvě lekce stejné. 

 

Lekce vždy začíná zahřátím. Je to základní část, která by neměla chybět v žádném sportovním tréninku. Zahřejeme tak naše svaly a klouby, a připravíme se, jak fyzicky tak i psychicky na další fyzickou aktivitu. Správným zahřátím předcházíme úrazům, které mohou nastat při cvičení za ''studena''. Pozvolna zvýšíme srdeční činnost a tepovou frekvenci. Poté na řadu přichází hlavní část, která obsahuje běh či posilování, vždy podle přání klienta a jeho možností. Posilovat začneme větší svaly (stehna, záda, core a prsa) a po zvolna půjdeme k těm menším (triceps, biceps). Na závěr snížíme naši tepovou frekvenci a protáhneme všechny svaly, které jsme předtím procvičili. Tím zrychlíme rekuperaci svalů po námeze, předejdeme namoženinám, uvolníme svaly a mysl a pomalu zakončíme náš trénink.

Důležité informace

Kontakt

Bc. Ivana Delmotte Chalupecká

Tel: +420 734 702 964

Email: fitbelly@email.cz

IČ: 02603055

​ČÚ: 1092748028/3030