top of page
1B8A9098_edited_edited.png

Ivana Delmotte

Zakladatelka cvičebního programu FitBelly®

Majitelka studia dechové a pohybové terapie TuAlma

Ergoterapeutka

Praha, Středočeský kraj, Úvaly a okolí

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Soukromé a skupinové lekce

Kontakt

Studio Tu Alma

Vojtěšská 1, Praha 1

+420 734 702 964

O mně

Jsem zakladatelka a školitelka hypopresivní metody FitBelly®. S vášní se věnuji vedení lekcí, pořádání workshopů a kurzů, kde detailně seznamuji s metodou a praktickými dovednostmi pro aplikaci do každodenního života.

 

Mým cílem je nejenom pomáhat ženám po porodu, ale také těm, které se chtějí vrátit k oblíbeným aktivitám, které nemohou dělat kvůli problémům s pánevním dnem, bolestmi zad nebo jinými potíži na pohybovém aparátu. A to vše prostřednictvím účinné metody, kterou je hypopresivní cvičení.

Mé sportovní začátky sahají až do mého dětství, kdy mě maminka zapsala na sportovní gymnastiku do Sokola. Tuto vášeň jsem následně rozvinula po dobu 7 let. Následně jsem přešla k moderní gymnastice a modernímu tanci. Při studiu na střední škole jsem ukončila závodní sportovní dráhu, ale sportu jsem zůstala věrná rekreačně ve fitness centrech.

V roce 2005 jsem přerušila studium na ČVUT a vydala se do Španělska, kde jsem strávila 7 let. Právě zde jsem se začala sportu věnovat profesně.. Zapsala jsem se na první kurz od Španělské Federace Aerobiku a Fitness a od té chvíle jsem neustále rozšiřovala své znalosti a dovednosti ve fitness. Postupem času jsem zjistila, že mě nejvíce naplňují lekce, kde mohu pečovat o zdraví svých klientů. To mě přivedlo k zájmu o Método Hipopresivo (hypopresivní metoda).

V roce 2012, právě když se tato metoda rozšířila po celém Španělsku, jsem absolvovala základní kurz Método Hipopresivo. Moc mě oslovila a v listopadu téhož roku jsem dokončila pokračující kurz. Ale hned poté jsem se ze soukromých důvodů vrátila zpět do Prahy.

 

V lednu 2013 jsem vytvořila cvičební program Fit Belly® a začala vést lekce v pražských fitness centrech. Nyní mě najdete v centru Prahy v mém studiu dechové a pohybové terapie Tu Alma.

 

V září 2014 jsem se rozhodla studovat bakalářský obor Ergoterapie, který jsem úspěšně dokončila v květnu 2017.

 

Od roku 2019 jsem začala metodu šířit prostřednictví dalších lektorek. Aktuálně si můžete vybrat ze 14-ti instruktorek FitBelly®. Jednu z nich najdete i na Slovensku.

 

Poskytuji služby v českém, španělském a anglickém jazyce.

 

S láskou a vášní, Ivana Delmotte.

bottom of page