top of page

O mě

Sport je součástí mého života od dětství, kdy jsem se nejprve zamilovala do jízdy na koni, poté jsem hrála závodně házenou, věnovala se kickboxu, jízdě na kolečkových bruslích a turistice. Během studií jsem byla pravidelnou navštěvnicí fitnesscentra a skupinových lekcí všech možných druhů. 

 

V roce 2011 jsem absolvovala lektorský kurz aerobiku. Po absolvování studia na Západočeské univerzitě (obor Politologie - východoevropská studia) mě to táhlo mimo vystudovaný obor a krátce jsem pracovala jako trenérka a provozní manažerka v dámském fitku v Praze. 

 

V roce 2014 jsem se seznámila s Ivanou Chalupeckou a jejím cvičebním programem Fitbelly®, kterému jsem úplně propadla. Začala jsem navštěvovat Ivančiny lekce a cvičit hypopresivní metodu i doma. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, bříško jsem měla pevnější než kdy dřív. Po pár měsicích cvičení, jsem si musela dát pauzu, protože jsem otěhotněla a v těhotenství se tento program cvičit nesmí. Díky tomu, že jsem měla břicho pevné, na mě nebylo těhotenství dlouho vidět a po porodu jsem se vrátila velmi rychle opět do formy. Nyní jsem maminkou již dvou dětí, ale na mém břichu to díky Fitbelly® poznat není. 

O mně

Jsem fyzioterapeutka a spokojená manželka a matka dvou dcer. Asi osm let jsem chodila do oddílu rychlostní kanoistiky, kde byl pohyb a péče o tělo na prvním místě. A protože mi nestačilo jen to, co se někde psalo nebo říkal trenér, rozhodla jsem se po Gymnáziu studovat fyzioterapii. Po studiích jsem osm let pracovala s tělesně postiženými na Obchodní akademii v Janských lázních, dále pak s hematoonkologickými pacienty v Ústavu hematologie a krevní transfuse v Praze a nakonec jsem zakotvila v soukromé ordinaci.

Po porodu první dcery jsem nebyla vůbec spokojena se stavem svého panevniho dna a tak jsem to začala řešit, přes různé techniky, které fyzioterapie nabízí, ale stále to nepřinášelo moc velký efekt. Náhodou jsem se dozvěděla o technice hipopressivo a začalo mě to zajímat, protože na to jde úplně jinak, než všechny ostatní metody, které jsem doposud znala. A protože v našem oboru je třeba se stále vzdělávat, rozhodla jsem se kurz instruktor hipopressiva absolvovat. Výsledky se dostavily a já budu ráda dál předávat, co mám na sobě vyzkoušené a co mě opravdu funguje. 

jindra - portrét_edited_edited.jpg

Mgr. Jindřiška Cyprisová

Slaný
+420 605 885 647
bottom of page