top of page

Skupinové lekce - Praha

FitBelly® program má konečně své studio! Všechny lekce v Praze se konají ve studiu dechové a pohybové terapie Tu Alma kousek od Mánesa. Skupinové lekce mají maximální kapacitu 10 osob.

 

Lekce mohou být vedeny česky, anglicky nebo španělsky.

Začátečníci

Kurz pro úplné začátečníky je veden formou uzavřeného 3-měsíčního kurzu.. Hypopresivní metodu se naučíte v pravidelném rytmu od A do Z. Čeká na vás 12 na sebe navazujících lekcí, které jsou potřeba k integraci všech úkonů do našeho podvědomí a nervového systému.

Lekce budou na sebe navazovat, postupně se naučíme 5 základních pozic. Kromě toho budou lekce postupně obsahovat i funkční cviky s cílem korigovat držení těla, protáhnout zkrácené svaly a aktivovat hluboké svaly, které zajišťují správné nastavení páteře.

Na lekci se budou používat cvičební pomůcky jakou jsou elastické gumy, masážní ježci nebo overbally. 

Edited Image 2014-9-10-0:57:25

Kurz pro začátečníky začíná 5.10.2023

DSC01552_edited.jpg

Pokročilý

Skupinové lekce FitBelly® se skládají ze tří hlavních částí: 

  • Zahřátí a jednoduché posilovací cviky, jejichž cílem je aktivovat hluboký systém celého těla a znovuobnovit tak normotonus povrchových svalů, které bývají přetížené

  • Hypopresivní technika. Sestava pozic je upravena podle zdatnosti a zkušenosti každého cvičícího. Dechová technika se praktikuje 30 min.

  • Závěrečné protažení a uvolnění zejména těch svalových skupin, se kterými se během lekce pracovalo, nebo které bývají zkrácené, s cílem odstranit svalové dysbalance.

Lekce probíhají v úterý od 18h a ve čtvrtek od 17h s Ivanou Delmottte

‎TU ALMA - loga black.‎1.jpeg

Vojtěšská 245/1

Praha 1 - 110 00

www.tualma.cz

bottom of page