top of page
Lucka%20-%20Fit_edited.jpg

Mgr. Lucie Kleníková

Praha
+420 776 028 844

Osobní a skupinové lekce

KDE?

Nestátní zdravotnické zařízení TERAPEA

Veletržní 19, Praha 7

 

Ceník soukromých lekcí

Osobní lekce

700,-

Please reload

O mně

Jmenuji se Lucie. Vystudovala jsem magisterské studium fyzioterapie na FTVS UK se zaměřením na somatopsychotearpii. Pracuji jako fyzioterapeut v NZZ Terapea. Ve své práci kombinuji různé techniky od měkkých technik, mobilizací, cvičení až po reflexní terapii na noze podle Hanne Marquardt.

Cvičení mě provází celý život. Po škole jsem si udělala kurz pilates u Renaty Sabongui, které stále ve své práci používám a sama cvičím. Později jsem si udělala kurz cvičení SM systému. Nicméně stále pátrám a hledám nové metody, které by mohly být ještě více přínosnější pro mě i pro mé klienty. 

Proto jsem se na popud jedné klientky vydala na kurz Fit Belly. Je to jedno z mála cvičení, které mě baví cvičit i doma. Je účinné a po dlouhé době, kdy jsem hledala nějakou metodu, která by mě oslovila a ukázala mi jiný směr, jsem ji našla. Jedna z nejvíce fungujících technik na posílení pánevního dna, při problémech s inkontinencí či pro posílení břišních svalů. Vše postupně zapojuji do mé práce a vyčkávám s napětím první výsledky. 

Zatím nabízím individuální lekce a lekce pro malou skupinku 2 – 4 osob.

bottom of page