top of page

Video kanály

Začněte si znovu užívat smíchu, sportu, intimních styků a každodenního života bez obav z nechtěných močových úniků nebo prolapsu. Posilte své pánevní dno a břišní svaly pomocí našeho online kurzu a žijte život naplno a bez strachu.

 

Buďte silné a sebevědomé!

Obnovte Svou Sebedůvěru a Vnitřní Sílu!

Pokračuji s FitBelly®

Pokračuji s FitBelly®

Pokračuji s FitBelly®
Hledat video...
Jak měřit výsledky hypopresivní techniky

Jak měřit výsledky hypopresivní techniky

01:16
Jak si autovyšetřit diastázu?

Jak si autovyšetřit diastázu?

03:13
Lekce hypopresivní metody - začátečníci

Lekce hypopresivní metody - začátečníci

25:09
Lekce hypopresivní metody - mírně pokročilí

Lekce hypopresivní metody - mírně pokročilí

34:12

Vítejte ve světě mírně pokročilých! Představujeme vám náš video kanál zaměřený na mírně pokročilé cvičence, kteří už mají za sebou první kroky v hypopresivní metodě a chtějí své dovednosti posunout ještě dál. 

Na našem kanále najdete lekce různé délky, od 30 minut až po hodinové seance, které vás budou provázet vaším dalším cvičením. Každá lekce je unikátní a přináší nové výzvy a poznání. Kromě hypopresivní metody se zde setkáte také s prvky jógy a dalšími cviky zaměřenými například na procvičení chodidel. 

Platba za přístup ke kanálu je měsíční a my vám za ni nabízíme neomezený přístup a postupné přidávání nových videí, abyste měli stále co objevovat a učit se. 

Tak neváhejte a ponořte se do světa mírně pokročilých technik a metod, které vás posunou ještě dál na vaší cestě za zdravím a skvělou kondicí. 

Online Fitness

Nejsem začátečník

Prošli jste naším online kurzem Začínáme s FitBelly®, absolvujete osobní lekce nebo jste se účastnili workshopu? Možná jen hledáte inspiraci na cvičení, když se nemůžete zúčastnit skupinových lekcí. Naše video kanály jsou tím pravým místem pro Vás!

 

Objevte širokou škálu cvičení, která vám pomohou udržet si funkční střed těla a tvarovat pas.

 

Připojte se k nám a posuňte svůj trénink na novou úroveň!

Těhotenství

Čekám miminko

Jste v očekávání miminka, ale i přesto byste si chtěla šetrně zacvičit, protáhnout se a navíc se připravit na hypopresivní metodu, která je vhodná až po porodu?

 

Nebo už umíte Fitbelly®, ale během těhotenství byste si ráda vše zopakovala a také se udržela po fyzické stránce aktivní?

 

V tom případě je tento video kurz pro Vás ten pravý!

Pokračuji s FitBelly
Fit s bříškem
bottom of page