top of page

Kurzy cvičení online

''Obnovte Svou Sebedůvěru a Aktivujte Svou Vnitřní Sílu!''

Začněte si znovu užívat smíchu, sportu, intimních styků a každodenního života bez obav z nechtěných močových úniků nebo prolapsu. Posilte své pánevní dno a břišní svaly pomocí našeho online kurzu a žijte život naplno a bez strachu.

 

Buďte silné a sebevědomé!

Videokurz hypopresivní metody Začínáme s FitBelly je skvělým řešením pro ty, kteří mají svou lektorku daleko nebo dávají přednost cvičení v pohodlí svého domova. Tento kurz vám poskytne kompletní výuku hypopresivní metody, kterou můžete sledovat a cvičit kdykoli a kdekoli. 

 

Kurz je složen z názorných videí, které vás krok za krokem provedou všemi technikami a cviky hypopresivní metody. Všechny cviky jsou podrobně vysvětleny a ukázány, takže si můžete být jisti, že cvičíte správně a efektivně. A pokud byste i přesto měli pocit, že byste se nechali raději překontrolovat, není problém. Poskytujeme i konzultace online, nebo Vám můžeme poradit přes email. 

 

Díky videokurzu se můžete naučit a praktikovat hypopresivní metodu bez nutnosti cestování na kurzy anebo semináře. Můžete cvičit podle svého vlastního tempa a rozvrhu, v pohodlí svého domova nebo jiného místa, které preferujete.

 

Videokurz je ideální pro začátečníky i pro pokročilé. Pokud jste nováček, kurz Začínáme s FitBelly ® vás pomalu a jasně provede základy hypopresivní metody. Pokud již máte nějaké zkušenosti, videokurz Už umím ®  poskytne hlubší porozumění a vám umožní zdokonalit své techniky a postupy.

Přidejte se k nám a objevte výhody hypopresivní metody z pohodlí vašeho domova s naším kompletním videokurzem. 

Začínáme s FitBelly®

Začínáme s FitBelly®

Začínáme s FitBelly®

Začínáme s FitBelly®
Hledat video...
Obsah on-line kurzu - Začínáme s FitBelly®

Obsah on-line kurzu - Začínáme s FitBelly®

02:58
Přehrát video
Začínáme s FitBelly®

Začínáme s FitBelly®

01:12:55
Sledujte ukázku
Jak měřit výsledky hypopresivní techniky

Jak měřit výsledky hypopresivní techniky

01:16
Přehrát video

Kompletní cvičební program - krok po kroku, který se skládá z 6-ti lekcí. V každé lekci si probereme trochu teorie a pak se hned vrhneme na praktickou část. 

 

V každém dílu se naučíme jednu pozici, a v tom prvním si nejdříve vysvětlíme dýchání během hypopresivní metody a osvojíme si otevření žeber, na kterém toto cvičení stojí.

 

Na celý kurz se můžete podívat najednou, ale doporučuji učit se každý týden jednu pozici. V podstatě takhle je kurz koncipován, protože je opravdu důležité, abyste se metodu naučili dobře. Jelikož se jedná o on-line kurz, nemohu Vás bohužel kontrolovat, tak jako na osobní nebo skupinové lekci. Proto prosím se cvičením nespěchejte a vždy si nechte jednu lekci na týden, nebo až si budete jisti, že můžete pokračovat dál.

 

Kromě 6-ti dílného on-line kurzu Vám dále poskytnu kompletní lekci se všemi naučenými pozicemi + krátké zahřátí, které by nemělo chybět v žádném tréninku.

 

Navíc budete mít moji on-line podporu. A to v podobě buď participace v soukromé skupince na Facebooku (odkaz zde), a pokud Facebooku nemáte, není problém si napsat email :-) v akutním případě si můžeme i zavolat.

 

Nezapomeňte se podívat také na video s radami ohledně měření a focení se, abyste měli i Vy jasný důkaz, jak na Vás cvičení funguje a mění se Vaše držení těla.

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat.

Cena on-line kurzu je 1 890,-

 

 

 

Kurz obsahuje:

  • 6 lekcí, na které se můžete dívat bez omezení  (žádné limity, žádné opakované platby)

  • kompletní lekci se všemi pozicemi

  • on-line podporu

  • kupón na 15% slevu na digitální knihu FitBelly®

Už umím FitBelly®