top of page

po 18. 9.

|

Studio Tu Alma

Přednáška - úvod do hypopresivní metody

Zaujala Tě hypopresivní metoda, ale nevíš, zda by se Ti cvičení líbilo? Chtěla by ses dozvědět nejprve víc, a poté se rozhodnout, zda se do cvičení pustit? V tom případě Tě můžu potěšit! Přednáška s praktickou částí pro Tebe jak dělaná. Lektorka: Petra Srovnalová

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Přednáška - úvod do hypopresivní metody
Přednáška - úvod do hypopresivní metody

Místo & čas

18. 9. 19:30 – 21:00

Studio Tu Alma, Vojtěšská 1, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

O události

Přednáška s praktickou částí, která nás uvede do hypopresivní metody a vysvětlí nám její principy a výhody. 

1. Vysvětlení hypopresivní metody: Hypopresivní metoda je jedinečný typ cvičení, jehož hlavním cílem je aktivace a posílení hlubokých břišních a pánevních svalů. Díky snižování nitrobřišního tlaku a uvolňování napětí v povrchových svalových vrstvách je tato metoda ideální pro zlepšení celkové tělesné kondice a podporu svalového tónusu, obzvláště po porodu.

2. Flexibilní a pohodlné cvičení: Hypopresivní metoda nepotřebuje žádné speciální vybavení a cvičení můžete provádět kdekoli a kdykoli. 

3. Široké spektrum výhod: Kromě posílení tělesné kondice a svalového napětí svalů, hypopresivní metoda přispívá k léčbě inkontinence, prolapsu pánevních orgánů, zlepšuje držení těla a stahuje diastázu. 

4. Přizpůsobeno vašim potřebám: Naše úvodní přednáška pro začátečníky vás seznámí s hypopresivní metodou a ukáže, jak může být přizpůsobena vašim specifickým potřebám a cílům. Přidejte se k nám a začněte objevovat výhody hypopresivní metody.

5. Přednáška bude zakončena praktickou částí, kdy si ukážeme brániční dýchání a otestujeme naší bránici. Samozřejmě bude prostor i na otázky.

Sdílet udalost

bottom of page