top of page

Čas bude upřesněn

|

Praha

Zápis na certifikovaný kurz FitBelly®

Vidíte v hypopresivní technice a cvičebním programu FitBelly® smysl? Chcete se stát jeho součástí a vyučovat ho ve Vašem městě? Pak právě pro Vás připravuji kurz této skvělé metody.

Zápis na certifikovaný kurz FitBelly®

Místo & čas

Čas bude upřesněn

Praha, Praha, Česko

Hosté

O události

Mojí prioritou je udržet kvalitu kurzu a zachovat exkluzivitu výuky po regionech, proto budou místa na kurzu omezena. 

Školení bude v délce 20h + závěrečná zkouška (teoretická a praktická část). Výuka Vás připraví na vedení jak osobních lekcí, tak i skupinových. 

V teoretické části si vysvětlíme na jakém principu funguje hypopresivní technika. Jak na naše tělo působí a jaké má pro nás přínosy. Také se zaměříme na nejčastější problematiky ženského těla nejen po porodu (kdy začít se cvičením, diastáza přímého břišního svalu, močová inkontinence, bolesti zad, špatné držení těla, reflux..atd..). Samozřejmě 

V praktické části se naučíme všech 5 základních pozic hypopresivní techniky. Dále se naučíme hodnocení držení těla, na co se zaměřit, jak tělo testovat a jak odhalit svalové dysbalance.  Velkou část se budeme věnovat problematice horního a dolního zkříženého syndromu, který se velmi často vyskytuje u celé populace. Probereme cviky jak na protažení zkrácených svalů tak i posílení partií, které mají tendenci ochabovat. 

Bude se jednat o 4 soboty jednou za 14dní. Místo konání bude fitness centrum na Václavském náměstí v Praze. 

Minimální požadavky:

  • zdravotnické vzdělání (fyzioterapeut, ergoterapeut, zdravotní sestra)
  • více jak 5let zkušeností jako lektor jógy, pilates apod.

Vyplňte prosím následující formulář a ozvu se Vám s detailními informacemi. 

Sdílet udalost